NAPISZ DO NAS!

OFERTA 2024

POBIERZ KATALOG

WYJAZDY SLOW
I WYCIECZKI DO WŁOCH SZYTE NA MIARĘ

Odkryj ofertę pełną autorskich programów, doświadczeń, wycieczek slow i włoskich destynacji poza utartym szlakiem. Przeżyj niezwykłe chwile w mniej popularnych miejscach i wybierz wyjazd slow do Włoch!

Niebanalne wyjazdy slow do Włoch!

Szukasz pomysłu na wycieczkę w rytmie slow do Włoch? Poszukujesz czegoś poza utartym szlakiem? Niebanalne podróże pełne włoskich opowieści i autentycznych doświadczeń sprawią, że odkryjesz Włochy od mniej turystycznej strony- poznasz miejsca mniej popularne i pełne ukrytych skarbów. Wine Tour umożliwi Ci dotarcie do miejsc, w których odnajdziesz poszukiwaną przez każdego z nas autentyczność i kulinarne doświadczenia. Moje nieszablonowe pomysły, wiedza i doświadczenie pozwolą Ci poznać Włochy poza utartym szlakiem. 

Zabiorę Cię do najpiękniejszych włoskich winnic i pokażę miejsca oddalone od głównych szlaków, w których będziesz mógł zasmakować ducha prawdziwej Italii. Nie dociera tu masowa turystyka ani polscy turyści. Indywidualne wyjazdy slow
do Włoch to propozycja dla najbardziej wymagających podróżników.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE PODRÓŻY SZYTYCH NA MIARĘ!

 

Wycieczki slow vs. szyte na miarę

Organizacja wyjazdu do Włoch szytego na miarę, czy wyjazdy slow w małej, kameralnej grupie? Jaka jest różnica i co to właściwie oznacza? Wyjazdy slow to wycieczki oparte przede wszystkim na szacunku do miejscowej kultury. Dzięki naszemu doświadczeniu, dobrej znajomości bogatej i różnorodnej oferty mniej turystycznych miast we Włoszech oraz ugruntowanej pozycji wśród lokalnych partnerów, jesteśmy w stanie pokazać Wam autentyczne i prawdziwe oblicze miejsc, które często znajdują się  w pobliżu wielkich metropolii i turystycznych miast, takich jak Rzym. W przypadku wyjazdów szytych na miarę do Włoch oferujemy ekskluzywną gamę elastycznych opcji, które pozwolą nam dostosować pobyt do Twoich potrzeb i oczekiwanego standardu. Najlepszym przykładem jest indywidualny program, przewodnik, kierowca i klimatyzowany pojazd na wyłączność podczas całego pobytu. SKONTATUJ SIĘ Z NAMI, BY POZNAĆ OPCJE DOSTĘPNE W NASZYM BIURZE.

Wycieczka grupowa czy indywidualna?

Projektujemy niebanalne wycieczki do Włoch poza utartym szlakiem na bazie:

  • Twoich zainteresowań,
  • budżetu,
  • ilości osób
  • wybranej daty

Jesteśmy pewni, że na podstawie tych cennych informacji jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze włoskie destynacje i klimatyczne miejsca poza utartym szlakiem.

W naszej ofercie odnajdziesz zarówno grupowe wycieczki do Włoch w kameralnych grupach jak i ekskluzywną gamę elastycznych opcji, które pozwolą Ci stworzyć ofertę na miarę Twoich oczekiwań i spersonalizować Twoją kulinarną wycieczkę do Włoch.

Czego szukasz w podróży?

Odkryj nasze autorskie doświadczenia i wycieczki kulinarne do Włoch. Poznaj nasze wyjątkowe włoskie destynacje i wycieczki do Włoch poza utartym szlakiem. Czekają na Ciebie wyjazdy pełne kulinarnych przygód. Przeżyj niezwykłe chwile w rytmie slow!

KULINARNYM SZLAKIEM

wycieczki kulinarne do Włoch dla miłośników prawdziwej włoskiej kuchni i lokalnego street food

WYCIECZKI WINIARSKIE

wycieczki, degustacje i wyjątkowe pikniki we włoskich winnicach w najpiękniejszych regionach Włoch

WYCIECZKI OBJAZDOWE

Niebanalne kulinarne wycieczki objazdowe do Włoch pełne autentycznych doświadczeń i włoskich smaków

WYJAZDY DLA GRUP I RODZIN

Rodzinne wycieczki objazdowe i pomysły na wyjazdy do Włoch na rodzinne wakacje z dziećmi

BABSKIE WYPADY

Aktywne wyjazdy do Włoch, warsztaty, wieczory panieńskie i pomysły na podróże dla niezależnych i świadomych swoich pragnień kobiet

WYJAZDY DLA DWOJGA

Romantyczne i oryginalne pomysły na wycieczki, ważne rocznice i city break do Włoch dla par