NAPISZ DO NAS!

OFERTA 2024

POBIERZ KATALOG

O nas

Zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę do Włoch pełną autentycznych atrakcji, przeżyć
i doświadczeń.

Witaj, nazywam się Natalia Fabisiak i jestem właścicielką butikowego biura podróży, którego oferta w całości skoncentrowana jest na kulturze włoskiego wina. Jej nieodłącznymi elementami są doskonałej jakości produkty, bezkonkurencyjna włoska kuchnia, szlachetne pochodzenie i dogłębna znajomość terroir, oraz autentyczne życiowe historie producentów i rzemieślników, którzy tworzą lokalną tożsamość i tradycję.

Wszystkie powyższe elementy odnajdziesz w programach naszych autorskich wycieczek- zabierzemy Cię do najpiękniejszych włoskich winnic, pokażemy miejsca oddalone od głównych szlaków, zabierzemy do klimatycznych restauracji i sprawdzonych gospodarstw agroturystycznych, serwujących lokalną kuchnię pełną włoskich smaków, zapoznamy z przewodnikami pełnymi pasji.

Wycieczka grupowa czy indywidualna?

Projektujemy niebanalne wycieczki do Włoch poza utartym szlakiem na bazie:

  • Twoich zainteresowań,
  • budżetu,
  • ilości osób
  • wybranej daty

Jesteśmy pewni, że na podstawie tych cennych informacji jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze włoskie destynacje i klimatyczne miejsca poza utartym szlakiem. Możesz wybrać konkretną destynację lub zaufać naszej wiedzy!

W naszej ofercie odnajdziesz zarówno grupowe wycieczki do Włoch w kameralnych grupach jak i ekskluzywną gamę elastycznych opcji, które pozwolą Ci stworzyć ofertę na miarę Twoich oczekiwań i spersonalizować Twoją kulinarną wycieczkę do Włoch.

Doświadczeni eksperci od włoskich wakacji

Pragniemy zmienić świat i to, jak postrzegane są zorganizowane podróże! Zajmujemy się organizacją kulinarnych wycieczek do Włoch od 2015 roku i wciąż jesteśmy jednym z niewielu biur w Polsce posiadających ofertę bazującą w całości na turystyce doświadczeń!

Bezpłatna anulacja 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki

W polskich biurach podróży bezpłatna anulacja jest rzadkością. Nasi partnerzy zapewniają nam anulacje do 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Możesz czuć się bezpiecznie. biuro@winetour.pl.

Autorskie programy oraz indywidualne podejście

Personalizacja oferty to nasz sposób na to,
by zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenia. Chcemy, by Twoje kulinarne wycieczki były wyjątkowe. Sprawdź ofertę wyjazdów indywidualnych szytych na miarę lub wyjazdów grupowych do Włoch w kameralnych grupach.

Dlaczego my?

 

Z nami wszystko jest możliwe!

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji podróży u włoskich touroperatorów pozwala nam naprawdę wszystko zorganizować. Dzięki solidnej sieci kontaktów, uczestnictwie w targach
i wydarzeniach, szkoleniach i kursach dotyczących enoturystyki
i turystyki doświadczeń, biegłej znajomości języka włoskiego
i współpracy z lokalnymi i krajowymi biurami podróży, możemy zaoferować Państwu ekskluzywne i autentyczne doświadczenia. 

Biurom podróży proponujemy współpracę w ramach 

– rezerwacji hoteli grupowych we Włoszech
– organizacji degustacji win, warsztatów kulinarnych i doświadczeń we Włoszech, np. winobranie we Włoszech dla grup
– Obsługi grup incentive na terenie Włoch i organizacja wycieczek fakultatywnych dla grup pobytowych
– Rezerwacji i obsługi wizyt grupowych w winnicach i wytwórniach na terenie Włoch (do 120 osób)

Śledzimy trendy, jeździmy na targi i szkolimy się z współczesnej turystyki