NAPISZ DO NAS!

O mnie

Zorganizuję dla Ciebie wycieczkę do Włoch pełną autentycznych atrakcji, przeżyć
i doświadczeń.

Witaj, nazywam się Natalia Fabisiak i od ośmiu lat mieszkam w Rzymie. Wprowadzam turystów ceniących niebanalne podróże w świat włoskiej kultury. Moja oferta w całości skoncentrowana jest na kulturze włoskiego wina.

Jej nieodłącznymi elementami są doskonałej jakości produkty, bezkonkurencyjna włoska kuchnia, szlachetne pochodzenie i dogłębna znajomość terroir, oraz autentyczne życiowe historie producentów i rzemieślników, którzy tworzą lokalną tożsamość i tradycję.

Wszystkie powyższe elementy odnajdziesz w programach moich autorskich wycieczek- zabiorę Cię do najpiękniejszych włoskich winnic, pokażę miejsca oddalone od głównych szlaków, zabiorę do klimatycznych restauracji i sprawdzonych gospodarstw agroturystycznych, serwujących lokalną kuchnię pełną włoskich smaków, a jeśli będziesz miał taką potrzebę, zapoznam z przewodnikami pełnymi pasji.

Wycieczka grupowa czy indywidualna?

Projektuję niebanalne doświadczenia i pokazuję Rzym  poza utartym szlakiem na bazie:

  • Twoich zainteresowań,
  • budżetu,
  • ilości osób
  • wybranej daty
  • okazji

Jestem pewna, że na podstawie tych cennych informacji jestem w stanie zaproponować Ci najlepszą możliwą opcję i klimatyczne miejsca poza utartym szlakiem. Możesz wybrać konkretną destynację lub zaufać mojej wiedzy!

W mojej ofercie odnajdziesz ekskluzywną gamę elastycznych opcji, które pozwolą Ci stworzyć ofertę na miarę Twoich oczekiwań i spersonalizować Twoje enokulinarne doświadczenie w Rzymie.

Dlaczego my?

 

Z nami wszystko jest możliwe!

Moje wieloletnie doświadczenie w organizacji podróży u włoskich touroperatorów pozwala dokonać rzeczy niemożliwych. Dzięki solidnej sieci kontaktów, uczestnictwie w targach
i wydarzeniach, szkoleniach i kursach dotyczących enoturystyki
i turystyki doświadczeń, biegłej znajomości języka włoskiego
i współpracy z lokalnymi i krajowymi biurami podróży oraz winnicami, mogę zaoferować Państwu ekskluzywne i autentyczne doświadczenia. 

Biurom podróży proponuję współpracę w ramach 

– rezerwacji hoteli grupowych we Włoszech
– organizacji degustacji win, warsztatów kulinarnych i doświadczeń we Włoszech, np. winobranie we Włoszech dla grup
– Obsługi grup incentive na terenie Włoch i organizacja wycieczek fakultatywnych dla grup pobytowych
– Rezerwacji i obsługi wizyt grupowych w winnicach i wytwórniach na terenie Włoch (do 150 osób)

Śledzę trendy, jeżdżę na targi i szkolę się z współczesnej turystyki.