NAPISZ DO NAS!

OFERTA SPECJALNA DLA BIUR:  KULINARNE DOŚWIADCZENIA I DEGUSTACJE WIN W rzymie
w J.POLSKIM

Odkryj ofertę pełną moich autorskich programów, doświadczeń, wycieczek i włoskich destynacji poza utartym szlakiem. Na Twoich klientów czekają niezwykłe chwile w rytmie slow!

Odkryj niebanalne atrakcje i wycieczki jednodniowe dla biur podróży w Rzymie!

Masz biuro podróży i szukasz pomysłu na wycieczkę jednodniową w Rzymie poza utartym szlakiem dla Twojej grupy? A może poszukujesz pilota, biura i zaufanego kontrahenta, który zajmie się kompleksową obsługą całego wyjazdu do Wiecznego Miasta i pobliskiego regionu Castelli Romani?

Nasze niebanalne podróże pełne włoskich opowieści i autentycznych doświadczeń sprawią, że Twoi klienci odkryją Rzym pełen ukrytych skarbów.

Wine Tour umożliwi Ci dotarcie do miejsc, w których odnajdziesz poszukiwaną przez Ciebie i Twoich klientów autentyczność i kulinarne doświadczenia. Moje nieszablonowe pomysły, wiedza i doświadczenie pozwolą poznać Twoim klientom Włochy poza utartym szlakiem. Zabiorę Cię do najpiękniejszych włoskich winnic i pokażę miejsca oddalone od głównych szlaków. To właśnie tak Twoi klienci będą  mogli zasmakować ducha prawdziwej Italii. Nie dociera tu masowa turystyka ani polscy turyści. 

Zadbam o to, by wyjazdy, degustacje win i incentive w Twojej firmie miały ekskluzywny charakter i obfitowały
w niebanalne atrakcje, które wzmocnią nowatorski i nowoczesny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. 

Wycieczki jednodniowe w języku polskim dla grup i biur podróży w okolicach Rzymu i Frascati. Italia i Rzym w rytmie slow dla grup- bez pośpiechu!  

Organizuje degustacje win w Rzymie w języku polskim, bo jestem pewna, że każda wycieczka do Włoch z biura podróży powinna mieć takie doświadczenie w swojej ofercie. Zapewni to Twoim klientom niebanalny urlop i umożliwi połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem Rzymu, który potrafi przytłoczyć. Winnica w Rzymie i degustacja win w języku polskim to doskonała opcja na wzbogacenie oferty Twojego biura podróży i chwilę relaksu oraz dolce vita jedyne 20km od Rzymu! 

Chciałabym, aby Twoi klienci bez pośpiechu mogli cieszyć się bogactwem skarbów, jakie oferuje region Castelli Romani i skorzystali z niepowtarzalnej szansy degustacji w starożytnej wulkanicznej grocie.

Przygotowałam dla was degustację 3 win w języku polskim, wprowadzenie do wiedzy o włoskich winach oraz degustacja białego wina Frascati DOC w niesamowitej i robiącej ogromne wrażenie wulkanicznej grocie! Nie zabraknie też poczęstunku i deski regionalnych rzymskich serów i wędlin w pięknych okolicznościach przyrody.  

Degustacja win w języku polskim z Wine Tour to niepowtarzalna szansa, z której warto skorzystać jeśli chcesz zapewnić kameralną i intymną atmosferę- bez pośpiechu, zwiedzania w biegu, bez oklepanych i niewyróżniających się tras wycieczek objazdowych. W mojej pracy i podejściu koncentruję się na podróżniku, któremu chcę zagwarantować autentyczne przeżycia, kreatywne i autentyczne doświadczanie włoskich destynacji oraz wycieczki, biesiady i degustacje win w winnicy niczym z filmu!

Chciałbyś znać więcej szczegółów? Skontaktuj się ze mną!

Masz pytania lub jakakolwiek informacja nie jest dla Ciebie jasna? To miejsce jest dla Ciebie!

Projektuję niebanalne podróże poza utartym szlakiem i organizuje degustacje win w języku włoskim dopasowane w stu procentach do potrzeb Twojej grupy. 

OFERTA

DEGUSTACJE WIN W JĘZYKU POLSKIM

PAKIETY INCENTIVE ORAZ KONFERENCJE

HOTELE DLA GRUP W RZYMIE JUBILEUSZ 2025

Zwiedzanie winnicy i degustacje win w języku polskim w okolicach Rzymu

Pakiety incentive oraz organizacja konferencji i teamt building w Rzymie i okolicach

Hotele dla grup w okolicach Rzymu – pakiety JUBILEUSZ 2025

WARSZTATY KULINARNE DLA GRUP W RZYMIE

BIESIADY I WŁOSKIE WIECZORY W WINNICY

KOLACJE Z SOMMELIEREM W RZYMIE

Warsztaty kulinarne dla grup w Rzymie w języku polskim

Biesiady i włoskie wieczory w winnicy w okolicach Rzymu

Degustacje win w hotelach dla grup i kolacje z sommelierem w Centrum Rzymu w języku polskim

DMC RZYM: AUTORSKIE PROGRAMY I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA GRUP

EVENTY FIRMOWE I OBSŁUGA GRUP BIZNESOWYCH

TEMATYCZNE WYCIECZKI JEDNODNIOWE Z RZYMU

DMC RZYM: autorskie programy i kompleksowa obsługa grup w Rzymie

Organizacja wyjazdów i eventów firmowych oraz obsługa grup biznesowych

Tematyczne wycieczki jednodniowe z Rzymu