NAPISZ DO NAS!

Romantyczne wyjazdy do Włoch dla par, luksusowe podróże poślubne i indywidualne pakiety kulinarne dla dwojga

Szukasz romantycznych pomysłów na romantyczny pobyt we dwoje we Włoszech? Chcesz zaskoczyć partnera z okazji Walentynek, rocznicy lub po prostu sprawić, by wasza podróż poślubna była wyjątkowym wspomnieniem? Ponadczasowe piękno Włoch wszystko znacznie ułatwi, a my pomożemy Ci zorganizować idealną wycieczkę do Włoch dla par.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

NASZE OFERTY NA ROMANTYCZNE WYJAZDY DO WŁOCH POJAWIĄ SIĘ TU JUŻ WKRÓTCE!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TUTAJ, JEŚLI CHCIAŁBYŚ POJECHAĆ NA JEDNĄ Z NASZYCH WYCIECZEK
W OPCJI DLA DWOJGA!

Zapisz się do naszego newslettera, by dowiedzieć się o tym jako pierwszy!
Dołącz do społeczności, która pragnie autentycznych wrażeń!

Szukasz pomysłu na babski wypad albo romantyczną wycieczkę do Włoch poza utartym szlakiem?

Cześć, nazywam się Natalia Fabisiak, jestem sommelierką
i właścicielką butikowego biura podróży, którego oferta w całości skoncentrowana jest na kulturze wina.

Od siedmiu lat mieszkam w Rzymie i wprowadzam turystów ceniących niebanalne podróże w świat włoskiej kultury. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek kulinarnych i food tour w wybranych regionach Italii.

O CZYM PISZEMY
W NEWSLETTERZE?

  • Opowiadamy przede wszystkim o włoskim winie, enoturystyce i turystyce doświadczeń we Włoszech. Podczas naszych wycieczek nigdy nie zabraknie zwiedzania i degustacji we Włoskich winnicach. Nazwa zobowiązuje! 😉
  • Opowiadamy o nieodłącznych elementach kultury winiarskiej Włoch: jakich produktów regionalnych, serów i win warto spróbować w każdym z regionów Italii, polecamy klimatyczne restauracje i sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne
  • Piszemy o miejscach, które pokochali nasi klienci i które odwiedzamy podczas wycieczek. Chcemy, byś miał apetyt na więcej!
  • Opowiadamy autentyczne życiowe historie producentów i rzemieślników, którzy wraz z nami tworzą Biuro Podróży Wine Tour i czekają na Ciebie podczas naszych wycieczek!
  • Zdradzamy adresy sekretnych agroturystyk i winiarskich resortów, które możesz odwiedzić bez korzystania z naszych usług- będziemy zaszczyceni jeśli skorzystasz z naszych pomysłów!
  • Informujemy o najnowszych ofertach naszych wycieczek objazdowych! Jesteśmy młodzi i chcemy zmienić to, jak postrzegane są zorganizowane podróże!