NAPISZ DO NAS!

Odkryj nasze kameralne wycieczki kulinarne we Włoszech w małych grupach

Zapoznaj się z programem naszych wyjątkowych wycieczek i doświadczeń kulinarnych we Włoszech z polskim przewodnikiem. Czekają na Ciebie degustacje lokalnych produktów, zwiedzanie najpiękniejszych włoskich miast kulinarnym szlakiem, zwiedzanie i degustacje win we włoskich winnicach. 

Wycieczki kulinarne do Włoch

Czy jesteś gotowy na zupełnie nowe doświadczenia podczas kolejnej z Twoich włoskich podróży? Czekają na Ciebie nasze niebanalne programy wycieczek kulinarnych do Włoch- z winem, jedzeniem i zwiedzaniem włoskich winnic w roli głównej!

Włochy to idealny kraj na wycieczkę dla miłośników wakacji kulinarnych. Każdy z dwudziestu regionów Italii zachwyca nas nie tylko wyjątkowo malowniczymi krajobrazami, ale przede wszystkim możliwością posmakowania doskonałych lokalnych, włoskich produktów w typowych restauracjach, agroturystykach czy popularnych we Włoszech wine barach. Wszystko to- i wiele więcej!- podczas wycieczek naszych kulinarnych wycieczek!

Dzięki Wine Tour możesz zarezerwować najlepsze wycieczki i doświadczenia kulinarne we Włoszech, związane z jedzeniem i winem. Czekają na Ciebie nasze kulinarne wycieczki, które stworzyli doświadczeni eksperci włoskich smaków, specjaliści od włoskiej kuchni, wina oraz turystyki doświadczeń!

Degustacje win i warsztaty kulinarne
we Włoszech

Nasze tematyczne wycieczki do Włoch i pakiety kulinarne, związane z lokalną kuchnią i doświadczeniami pełnymi włoskich smaków to wycieczki, podczas których odkryjesz tradycyjne i regionalne smaki. Wyruszysz w podróż, podczas której poznasz nieturystyczną stronę najpiękniejszego kraju świata, jakim jest Italia i odkryjesz autentyczne doświadczenia kulinarne z lokalnymi polskimi przewodnikami.

Podczas wycieczek kulinarnych do Włoch organizowanych przez nasze biuro, weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych w winnicy, zwiedzisz najpiękniejsze miasta podczas food tourów. Poznasz najlepsze typowe osterie, trattorie i restauracje we Włoszech.

Odkryj programy naszych kameralnych wycieczek i doświadczeń pełnych włoskiej kuchni. Degustacje lokalnych produktów, food tour i zwiedzanie winnic to tylko niektóre z atrakcji!

Na żadnej z naszych wycieczek kulinarnych nie zabraknie zwiedzania kulinarnym szlakiem, warsztatów gotowania włoskich dań, degustacji lokalnych produktów.

Enoturystyka i degustacje we włoskich winnicach

Food tour, wycieczki i warsztaty kulinarne we Włoszech

Turystyka doświadczeń i podróże w rytmie slow

Niebanalne włoskie podróże i spotkania z lokalną społecznością

NASZE WYCIECZKI KULINARNE DO WŁOCH

WYCIECZKA NA WINOBRANIE
W RZYMIE

Magia najprawdziwszego rzymskiego biesiadowania i radość ze wspólnego winobrania. Czekają na Ciebie wyjątkowe miejsca na winiarskiej mapie Włoch, kolacja wśród filarów winorośli i dni pełne doświadczeń!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 04-10.09.2024
 • 18-24.09.2024
 • 02-08.10.2024

od 1390€/osobę

Grupa do 18 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE

RZYM  I CASTELLI ROMANI KULINARNYM SZLAKIEM

Wieczne Miasto i jego kulinarne oblicze, urocze Frascati. Odkryj prawdziwe skarby takie jak Castel Gandolfo czy Ariccia. Wybierz wycieczkę kulinarną do regionu Castelli Romani i zwiedź najpiękniejsze okolice Rzymu!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 06-12.03.2024
 • 01-07.05.2024 (MAJÓWKA)
 • sprawdź też inne terminy

od 1689€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE, WYJAZDY DLA GRUP I RODZIN

RZYM KULINARNYM SZLAKIEM- WEEKEND W WIECZNYM MIEŚCIE

Wycieczka kulinarna w Rzymie śladem autentycznych rzymskich smaków. Odkryjesz Wieczne Miasto poza utartym szlakiem, weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych oraz degustacji regionalnych win w centrum Rzymu!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 07-11.03.2024
 • 25-29.04.2024 (MAJÓWKA)
 • sprawdź też inne terminy!

od 1149€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, BABSKI WYPAD, WYJAZDY DLA PAR

SYLWESTER W RZYMIE Z BIESIADĄ W WINNICY

Magia wiecznego miasta poza utartym szlakiem, Nowy Rok i Sylwester w Rzymie z kolacją w winnicy, degustacje win oraz kulinarne doświadczenia!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 29.12.2024 – 02.01.2024
 • TYLKO KOLACJA W WINNICY
 • 3-DNIOWY WEEKEND

od 1090€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, BABSKI WYPAD, WYCIECZKI OBJAZDOWE

WINNICE W CIENIU RZYMU -SLOW WAKACJE W OKOLICACH RZYMU

W programie m.in. degustacje win w winnicach w okolicach Rzymu, warsztaty kulinarne, ogrody w Castel Gandolfo oraz uczta w Aricci!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 11-15.04
 • 16-20.05
 • Sprawdź inne terminy!

od 1369€/osobę

Grupa do 14 osób

WYJAZDY KULINARNE, BABSKI WYPAD, WYJAZDY WINIARSKIE, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

SKARBY NA POŁUDNIE OD WIECZNEGO MIASTA

Relaks w pięknych okolicznościach przyrody, autentyczna rzymska kuchnia, doskonałe wino oraz Lacjum zapierające dech w piersiach-nieutartym szlakiem! Odkryj wycieczkę pełną winiarskich szlaków i ukrytych skarbów!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 05-12.06.2024
 • WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

od 1860€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYCIECZKI OBJAZDOWE, BABSKIE WYPADY, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ