NAPISZ DO NAS!

WYCIECZKI WINIARSKIE DO WŁOCH

Zwiedzanie najpiękniejszych zabytkowych włoskich winnic, degustacje win z polskim sommelierem i winiarskie wycieczki do Włoch. Odkryj ofertę wycieczek winiarskich i degustacji we włoskich wytwórniach i winnicach we Włoszech. Oferujemy prywatne zwiedzanie najpiękniejszych włoskich winnic z prywatnym kierowcą, klimatyzowanym vanem oraz obecnością polskojęzycznego pilota i sommeliera.

Wycieczki winiarskie do Włoch

Enoturystyka, czyli turystyka winiarska, jest dziś jednym z najważniejszych i bardzo dynamicznie rozwijających się światowych trendów turystycznych. Wycieczki, których motywem przewodnim jest wino pozwolą Ci poznać miejsca związane z uprawą winorośli, najpiękniejsze włoskie regiony winiarskie, zwiedzić winnice i winiarnie, w których produkuje się wino i bardzo często uczestniczyć w sezonowych imprezach związanych z szeroko pojętą kulturą wina, których w historycznym kraju winiarskim, jakim jest Italia, nigdy nie brakuje!

Mamy świadomość, że współcześni podróżnicy zainteresowani przede wszystkim przeżywaniem autentycznych doświadczeń i poznawaniem autentycznej lokalnej kultury. Enoturystyka to idealne połączenie degustacji lokalnych win, zwiedzania historycznych włoskich winnic ze zwiedzaniem miejsc poza utartym szlakiem, odkrywaniem włoskiej kuchni, poznawaniem kultury, tradycji, lokalnych produktów i historii ludzi, którzy tu mieszkają.

Podczas naszych podróży winiarskich do Włoch opowiadamy Wam o tradycjach, niesamowitej włoskiej kuchni i najważniejszych aspektach danego terytorium. Współpracujemy z lokalnymi społecznościami, korzystamy z usług miejscowych dostawców. To właśnie dzięki nim autentyczne wrażenia z podróży są na wyciągnięcie ręki.

Enoturystyka, która w przeszłości była uważana za segment niszowy, dziś zadowoli nawet najbardziej wymagającego turystę. W Biurze Podróży Wine Tour oferujemy wycieczki winiarskie do Włoch, podczas których możecie przeżyć całą gamę doświadczeń związanych z winem. W programach naszych autorskich wycieczek winiarskich zabierzemy Cię do najpiękniejszych włoskich winnic, pokażemy miejsca oddalone od głównych szlaków, ugościmy w klimatycznych gospodarstwach agroturystycznych i pokażemy klimatyczne restauracje serwujące lokalną kuchnię pełną włoskich smaków.  

Degustacje win w języku polskim, wizyty i doświadczenia we włoskich winnicach z polskim sommelierem, nasze doświadczenie winobrania w Rzymie, podczas którego będziecie mogli wziąć udział w najprawdziwszych zbiorach winogron we Włoszech , kolacje i pikniki w winnicach czy włoskie biesiady z muzyką w winnicach to tylko niektóre z atrakcji, które posiadamy w naszej ofercie.

Wycieczki na winobranie we Włoszech

Na podróżowanie po winnicach warto wybrać czas winobrania, czyli późne lato i jesień. Winnice są wówczas w pełnej krasie, odbywa się też dużo włoskich wydarzeń winiarskich. W ofercie mamy wycieczkę na prawdziwe włoskie winobranie w Rzymie z biesiadą i kolacją wśród filarów winorośli. Czeka na Ciebie ugniatanie stopami w wielkich dębowych baniach zebranych przez Ciebie kiści winogron, które pachną najprawdziwsze lato! Sprawdź program tutaj!

Degustacje win dla firm i małych grup w okolicach Rzymu

Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Sed posuere consectetur est at lobortis. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Cu

NASZE WYCIECZKI WINIARSKIE DO WŁOCH

WYCIECZKA NA WINOBRANIE
W RZYMIE

Magia najprawdziwszego rzymskiego biesiadowania i radość ze wspólnego winobrania. Czekają na Ciebie wyjątkowe miejsca na winiarskiej mapie Włoch, kolacja wśród filarów winorośli i dni pełne doświadczeń!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 04-10.09.2024
 • 18-24.09.2024
 • 02-08.10.2024

od 1390€/osobę

Grupa do 18 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE

RZYM  I CASTELLI ROMANI KULINARNYM SZLAKIEM

Wieczne Miasto i jego kulinarne oblicze, urocze Frascati. Odkryj prawdziwe skarby takie jak Castel Gandolfo czy Ariccia. Wybierz wycieczkę kulinarną do regionu Castelli Romani i zwiedź najpiękniejsze okolice Rzymu!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 06-12.03.2024
 • 01-07.05.2024 (MAJÓWKA)
 • sprawdź też inne terminy

od 1689€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE, WYJAZDY DLA GRUP I RODZIN

SERCE LACJUM

Niedoceniony przez turystów region Lacjum poza utartym szlakiem doskonałych win. Miasta i miasteczka zachwycające widokami, historią i bogactwem ukrytych skarbów

DOSTĘPNE TERMINY

 • terminy dostępne już wkrótce!

SYLWESTER W RZYMIE Z BIESIADĄ W WINNICY

Magia wiecznego miasta poza utartym szlakiem, Nowy Rok i Sylwester w Rzymie z kolacją w winnicy, degustacje win oraz kulinarne doświadczenia!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 29.12.2024 – 02.01.2024
 • TYLKO KOLACJA W WINNICY
 • 3-DNIOWY WEEKEND

od 1090€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, BABSKI WYPAD, WYCIECZKI OBJAZDOWE

WINNICE W CIENIU RZYMU -SLOW WAKACJE W OKOLICACH RZYMU

W programie m.in. degustacje win w winnicach w okolicach Rzymu, warsztaty kulinarne, ogrody w Castel Gandolfo oraz uczta w Aricci!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 11-15.04
 • 16-20.05
 • Sprawdź inne terminy!

od 1369€/osobę

Grupa do 14 osób

WYJAZDY KULINARNE, BABSKI WYPAD, WYJAZDY WINIARSKIE, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

SKARBY NA POŁUDNIE OD WIECZNEGO MIASTA

Relaks w pięknych okolicznościach przyrody, autentyczna rzymska kuchnia, doskonałe wino oraz Lacjum zapierające dech w piersiach-nieutartym szlakiem! Odkryj wycieczkę pełną winiarskich szlaków i ukrytych skarbów!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 05-12.06.2024
 • WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

od 1860€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYCIECZKI OBJAZDOWE, BABSKIE WYPADY, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ