NAPISZ DO NAS!

Znajdziesz tu inspiracje i nasze autorskie programy na kulinarne  wycieczki do Włoch
w małych grupach!

Zaplanuj urlop we Włoszech i zapoznaj się z programem naszych niebanalnych wycieczek objazdowych do Włoch. Nasze małe grupy zapewniają  zwiedzanie najpiękniejszych włoskich regionów i miast poza utartym szlakiem, bez pośpiechu, w towarzystwie naszych najlepszych pilotów i przewodników.

Wycieczki objazdowe do Włoch w rytmie slow- bez pośpiechu!  

Szukasz pomysłu na niebanalny urlop i ciekawą wycieczkę objazdową, która pozwoli Ci połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem? Stworzyliśmy nasze wycieczki objazdowe szlakiem arcydzieł sztuki, włoskiej kuchni i winiarskich szlaków w odpowiedzi na ofertę banalnych wycieczek objazdowych do Włoch z tradycyjnych biur podróży. Chcemy, byś bez pośpiechu mógł cieszyć się bogactwem skarbów i skorzystał z niepowtarzalnej szansy przeżycia urlopu w rytmie slow.

Z Biurem Podróży Wine Tour możesz wyjechać na włoskie wakacje pełne kulinarnych atrakcji, śródziemnego słońca i odwiedzając miejsca, których nie można przegapić. Podczas naszych wycieczek objazdowych do Włoch nocujemy w klimatycznych pensjonatach, agroturystykach zatopionych w bajecznych krajobrazach, rodzinnych b&b, winiarskich resortach z zapierającymi dech w piersiach widokami czy luksusowych masseriach. 

Podróż z Wine Tour to niepowtarzalna szansa, z której warto skorzystać jeśli poszukujecie kameralnych wakacji slow- bez pośpiechu, zwiedzania w biegu, bez oklepanych i niewyróżniających się tras wycieczek objazdowych. W naszym butikowym biurze podróży koncentrujemy się na podróżniku, któremu chcemy zagwarantować autentyczne przeżycia, kreatywne i autentyczne doświadczanie włoskich destynacji oraz wycieczki slow w zgodzie z Twoimi marzeniami!  

Prywatne grupy i zwiedzanie z polskim przewodnikiem

Indywidualna organizacja prywatnych podróży w gronie przyjaciół czy rodziny może być skomplikowana i przysparzać dużej ilości stresu. Podczas naszych wycieczek objazdowych możesz liczyć na pełne wsparcie organizatora od pierwszego kontaktu, obecność pilota i przewodników w języku polskim, prywatnego kierowcę i klimatyzowany pojazd na wyłączność dla grupy. Nie ważne, czy zamówisz kompleksową organizację wycieczki szytej na miarę czy wybierzesz nasze autorskie trasy wycieczek objazdowych.

Każda z naszych wycieczek jest zorganizowana wszechstronnie, podane przez nas na stronie ceny wycieczek nie zawierają ukrytych kosztów. Nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami, ani opłatami za fakultatywne wycieczki lokalne i bilety wstępu. 

Podczas wszystkich naszych wycieczek objazdowych zapewnione jest też pełne wyżywienie i prywatne zwiedzanie z lokalnym polskim przewodnikiem pełnym pasji. Podczas naszych wycieczek objazdowych skierowanych dla małych grup organizujemy obiady i kolacje w lokalnych restauracjach, agroturystykach czy popularnych we Włoszech wine barach. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na przeżywaniu niezapomnianych chwil podczas Twoich wakacji slow!

Kulinarne wycieczki do Włoch

Nasze tematyczne wycieczki do Włoch i pakiety kulinarne, związane z lokalną kuchnią i doświadczeniami pełnymi włoskich smaków to przygody, podczas których odkryjesz tradycyjne i regionalne smaki.

Wyruszysz w podróż, podczas której poznasz nieturystyczną stronę najpiękniejszego kraju świata, jakim jest Italia i odkryjesz autentyczne doświadczenia kulinarne z lokalnymi polskimi przewodnikami. 

Podczas wycieczek kulinarnych do Włoch organizowanych przez nasze biuro, weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych w winnicy, zwiedzisz najpiękniejsze miasta podczas food tourów, będziesz mógł  też cieszyć się piknikami w winnicy, kolacjami w winnicach wśród filarów winorośli. 

Odkryj programy naszych kameralnych wycieczek i doświadczeń pełnych włoskiej kuchni. Degustacje lokalnych produktów, food tour i zwiedzanie winnic to tylko niektóre z atrakcji!

NASZE WYCIECZKI OBJAZDOWE DO WŁOCH

WYCIECZKA NA WINOBRANIE
W RZYMIE

Magia najprawdziwszego rzymskiego biesiadowania i radość ze wspólnego winobrania. Czekają na Ciebie wyjątkowe miejsca na winiarskiej mapie Włoch, kolacja wśród filarów winorośli i dni pełne doświadczeń!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 04-10.09.2024
 • 18-24.09.2024
 • 02-08.10.2024

od 1390€/osobę

Grupa do 18 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE

RZYM  I CASTELLI ROMANI KULINARNYM SZLAKIEM

Wieczne Miasto i jego kulinarne oblicze, urocze Frascati. Odkryj prawdziwe skarby takie jak Castel Gandolfo czy Ariccia. Wybierz wycieczkę kulinarną do regionu Castelli Romani i zwiedź najpiękniejsze okolice Rzymu!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 06-12.03.2024
 • 01-07.05.2024 (MAJÓWKA)
 • sprawdź też inne terminy

od 1689€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE, WYJAZDY DLA GRUP I RODZIN

SKARBY NA POŁUDNIE OD WIECZNEGO MIASTA

Relaks w pięknych okolicznościach przyrody, autentyczna rzymska kuchnia, doskonałe wino oraz Lacjum zapierające dech w piersiach-nieutartym szlakiem! Odkryj wycieczkę pełną winiarskich szlaków i ukrytych skarbów!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 05-12.06.2024
 • WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

od 1860€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYCIECZKI OBJAZDOWE, BABSKIE WYPADY, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

MAJÓWKA W KOBIECYM GRONIE

Piknik wśród filarów winorośli, warsztaty kulinarne, joga w winnicy i agroturystyka położona wśród wzgórz pełnych lasów, klimatycznych restauracji 

DOSTĘPNE TERMINY

 • terminy dostępne już wkrótce!

SERCE LACJUM

Niedoceniony przez turystów region Lacjum poza utartym szlakiem. Miasta i miasteczka zachwycające widokami, historią i bogactwem ukrytych skarbów

DOSTĘPNE TERMINY

 • terminy dostępne już wkrótce!

DZIEŃ MATKI- WILLE I OGRODY 

Nasza wyjątkowa propozycja na Dzień Matki- w programie najpiękniejsze renesansowe wille i ogrody regionu Lacjum, Rzym poza utartym szlakiem i kolacja wśród filarów winorośli.

DOSTĘPNE TERMINY

 • 22-27.05.2024

WINNICE W CIENIU RZYMU -SLOW WAKACJE W OKOLICACH RZYMU

W programie m.in. degustacje win w winnicach w okolicach Rzymu, warsztaty kulinarne, ogrody w Castel Gandolfo oraz uczta w Aricci!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 11-15.04
 • 16-20.05
 • Sprawdź inne terminy!

od 1369€/osobę

Grupa do 14 osób

WYJAZDY KULINARNE, BABSKI WYPAD, WYJAZDY WINIARSKIE, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ