NAPISZ DO NAS!

OFERTA 2024

POBIERZ KATALOG

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

POBIERZ KATALOG 23/24
wycieczek kulinarnych
do Włoch z WineTour.pl!

Sprawdź, czy nasze wycieczki kulinarne do Włoch są dla Ciebie!
Pobierz katalog i dołącz do społeczności, która pragnie autentycznych wrażeń!

O CZYM PISZEMY
W NEWSLETTERZE?

  • Opowiadamy przede wszystkim o włoskim winie, enoturystyce i turystyce doświadczeń we Włoszech. Podczas naszych wycieczek nigdy nie zabraknie zwiedzania i degustacji we Włoskich winnicach. Nazwa zobowiązuje! 😉
  • Opowiadamy o nieodłącznych elementach kultury winiarskiej Włoch: jakich produktów regionalnych, serów i win warto spróbować w każdym z regionów Italii, polecamy klimatyczne restauracje i sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne
  • Piszemy o miejscach, które pokochali nasi klienci i które odwiedzamy podczas wycieczek. Chcemy, byś miał apetyt na więcej!
  • Opowiadamy autentyczne życiowe historie producentów i rzemieślników, którzy wraz z nami tworzą Biuro Podróży Wine Tour i czekają na Ciebie podczas naszych wycieczek!
  • Zdradzamy adresy sekretnych agroturystyk i winiarskich resortów, które możesz odwiedzić bez korzystania z naszych usług- będziemy zaszczyceni jeśli skorzystasz z naszych pomysłów!
  • Informujemy o najnowszych ofertach naszych wycieczek objazdowych! Jesteśmy młodzi i chcemy zmienić to, jak postrzegane są zorganizowane podróże!

Projektujemy niebanalne wycieczki do Włoch poza utartym szlakiem na bazie: Twoich zainteresowań, budżetu, ilości osób
i wybranej przez Ciebie daty idealnych wakacji.

Jesteśmy pewni, że na podstawie tych cennych informacji jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze włoskie destynacje i klimatyczne miejsca poza utartym szlakiem.

W naszej ofercie odnajdziesz zarówno grupowe wycieczki do Włoch w kameralnych grupach jak i ekskluzywną gamę elastycznych opcji, które pozwolą Ci stworzyć ofertę na miarę Twoich oczekiwań i spersonalizować Twoją kulinarną wycieczkę do Włoch.

Szukasz pomysłu na babski wypad albo romantyczną wycieczkę do Włoch poza utartym szlakiem?

Cześć, nazywam się Natalia Fabisiak, jestem sommelierką
i właścicielką butikowego biura podróży, którego oferta w całości skoncentrowana jest na kulturze wina.

Od siedmiu lat mieszkam w Rzymie i wprowadzam turystów ceniących niebanalne podróże w świat włoskiej kultury. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek kulinarnych i food tour w wybranych regionach Italii.