NAPISZ DO NAS!

Wycieczka grupowa czy indywidualna?

Projektujemy niebanalne wycieczki do Włoch poza utartym szlakiem na bazie:

  • Twoich zainteresowań,
  • budżetu,
  • ilości osób
  • wybranej daty

Jesteśmy pewni, że na podstawie tych cennych informacji jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze włoskie destynacje i klimatyczne miejsca poza utartym szlakiem.

W naszej ofercie odnajdziesz zarówno grupowe wycieczki do Włoch w kameralnych grupach jak i ekskluzywną gamę elastycznych opcji, które pozwolą Ci stworzyć ofertę na miarę Twoich oczekiwań i spersonalizować Twoją kulinarną wycieczkę do Włoch.

Doświadczeni eksperci od włoskich wakacji

Pragniemy zmienić świat i to, jak postrzegane są zorganizowane podróże! Zajmujemy się organizacją kulinarnych wycieczek do Włoch od 2015 roku i wciąż jesteśmy jednym z niewielu biur w Polsce posiadających ofertę bazującą w całości na turystyce doświadczeń!

Bezpłatna anulacja 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki

W polskich biurach podróży bezpłatna anulacja jest rzadkością. Nasi partnerzy zapewniają nam anulacje do 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Możesz czuć się bezpiecznie. biuro@winetour.pl.

Autorskie programy oraz indywidualne podejście

Personalizacja oferty to nasz sposób na to,
by zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenia. Chcemy, by Twoje kulinarne wycieczki były wyjątkowe. Sprawdź ofertę wyjazdów indywidualnych szytych na miarę lub wyjazdów grupowych do Włoch w kameralnych grupach.