NAPISZ DO NAS!

Odkryj nasze pomysły na babskie wypady, kobiece wycieczki do Włoch i wieczory panieńskie w winnicach!

Odkryj nasze pomysły na kobiece wyjazdy do Włoch. Organizujemy babskie wypady, warsztaty rozwojowe w gronie kobiet, wieczory panieńskie i inspirujące podróże dla kobiet, które pragną spędzić urlop w we Włoszech w kameralnej grupie. Możesz wybrać kameralną wycieczkę kulinarną do Włoch, zabrać ze sobą grupę przyjaciółek lub wziąć udział w inspirujących wyjazdach zorganizowanych w kobiecym gronie.

Kobiece wyjazdy do Włoch

Szukasz pomysłu na kobiece wyjazdy pełne ciekawych atrakcji- w pięknych miejscach, klimatycznych agroturystykach z basenem czy luksusowych hotelikach butikowych wśród toskańskich wzgórz? Nasze kobiece wyjazdy do Włoch to wycieczki podczas których odnajdziesz spokój, chwilę wytchnienia i kontakt z naturą. Włochy są idealną destynacją na babski weekend!

Organizujemy kameralne i prywatne grupy wycieczek i wydarzeń dla kobiet. Naszą misją jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której uczestniczki mogą zrelaksować się podczas warsztatów dla kobiet czy rozwojowych wyjazdów dla kobiet w rytmie slow. Nie zabraknie dobrej, kobiecej energii, warsztatów tematycznych podczas których otworzysz się na świat, doświadczysz nowych rzeczy i odbędziesz podróż w głąb siebie w kobiecym i intymnym gronie.  

Jeśli znasz grupę kobiet, którą mogą zainteresować nasze kobiece wyjazdy do Włoch lub jesteś trenerką, instruktorką jogi, couchem kobiet lub po prostu chciałabyś zorganizować kobiecy wyjazd do Włoch, odezwij się! Kobieca część naszego biura podróży zorganizuje wszystko od A do Z, tak byś mogła zająć się sobą. 

Wieczory panieńskie, kolacje w winnicach i warsztaty kulinarne dla kobiet

W naszej ofercie znajdują się też propozycje wyjazdów na wieczory panieńskie do Włoch. Tak jak w każdej naszej kulinarnej wycieczce, nie zabraknie dobrego wina, zwiedzania i degustacji win w winnicach oraz ciekawych atrakcji, które pomogą świadkowej zachwycić pannę młoda.

Kolacje w winnicach i winobranie w kobiecym gronie to kolejna z naszych najlepszych propozycji. Organizujemy wyjazdy dla kobiet w kameralnych grupach, ale możemy zorganizować wyjątkowy event w winnicy również dla Ciebie i grupy Twoich przyjaciółek, które chcesz zaskoczyć podczas wycieczki (zachwyt gwarantowany!)

Kobiece wyjazdy do Włoch w kameralnych grupach

Organizacja wieczorów panieńskich i pikników w winnicach

Turystyka doświadczeń i podróże w rytmie slow dla kobiet

Babskie wypady i wyjazdy w aktywnym towarzystwie

NASZE KOBIECE WYJAZDY DO WŁOCH

WYCIECZKA NA WINOBRANIE
W RZYMIE

Magia najprawdziwszego rzymskiego biesiadowania i radość ze wspólnego winobrania. Czekają na Ciebie wyjątkowe miejsca na winiarskiej mapie Włoch, kolacja wśród filarów winorośli i dni pełne doświadczeń!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 04-10.09.2024
 • 18-24.09.2024
 • 02-08.10.2024

od 1390€/osobę

Grupa do 18 osób

WYJAZDY KULINARNE, WYJAZDY WINIARSKIE, WYCIECZKI OBJAZDOWE

WINNICE W CIENIU RZYMU -SLOW WAKACJE W OKOLICACH RZYMU

W programie m.in. degustacje win w winnicach w okolicach Rzymu, warsztaty kulinarne, ogrody w Castel Gandolfo oraz uczta w Aricci!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 11-15.04
 • 16-20.05
 • Sprawdź inne terminy!

od 1369€/osobę

Grupa do 14 osób

WYJAZDY KULINARNE, BABSKI WYPAD, WYJAZDY WINIARSKIE, WYJAZDY SZYTE NA MIARĘ

RZYM KULINARNYM SZLAKIEM- WEEKEND W WIECZNYM MIEŚCIE

Wycieczka kulinarna w Rzymie śladem autentycznych rzymskich smaków. Odkryjesz Wieczne Miasto poza utartym szlakiem, weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych oraz degustacji regionalnych win w centrum Rzymu!

DOSTĘPNE TERMINY

 • 07-11.03.2024
 • 25-29.04.2024 (MAJÓWKA)
 • sprawdź też inne terminy!

od 1149€/osobę

Grupa do 12 osób

WYJAZDY KULINARNE, BABSKI WYPAD, WYJAZDY DLA PAR

MAJÓWKA W KOBIECYM GRONIE

Piknik wśród filarów winorośli, warsztaty kulinarne, joga w winnicy i agroturystyka położona wśród wzgórz pełnych lasów, klimatycznych restauracji 

DOSTĘPNE TERMINY

 • terminy dostępne już wkrótce!

SERCE LACJUM

Niedoceniony przez turystów region Lacjum poza utartym szlakiem. Miasta i miasteczka zachwycające widokami, historią i bogactwem ukrytych skarbów

DOSTĘPNE TERMINY

 • terminy dostępne już wkrótce!

DZIEŃ MATKI- WILLE I OGRODY 

Nasza wyjątkowa propozycja na Dzień Matki- w programie najpiękniejsze renesansowe wille i ogrody regionu Lacjum, Rzym poza utartym szlakiem i kolacja wśród filarów winorośli.

DOSTĘPNE TERMINY

 • 22-27.05.2024